SÅ SKER DET ENDELIG – MOONJAM GÆSTER VEJSTRUP DEN 19. JUNI!

Moonjam har ikke stået på en scene i mere end 3 måneder på grund af Corona. Denne pause er nu lykkeligvis slut. Og gæt engang, hvor de spiller første gang efter den ufrivillige pause: i Vejstrup Forsamlingshus!
Det bliver kæmpestort!

Koncerten afholdes udendørs og siddende, og der bliver kun plads til 150 gæster; men du kan sikre dig at være med til denne fantastiske begivenhed ved at købe billet allerede nu til en pris på bare 195 kr.!!!

Alle tilladelser er naturligvis på plads, og vi sikrer, at alle retningslinjer i forhold til Covid19 overholdes. Det gælder afstand, toiletter, udskænkning mm.!

“Dørene” åbnes kl. 18.30, og musikken går på 19.30.

Billetter bestilles med sms på mobil 81612106 – husk at skrive navn og antal.
Betalingen indbetales på MobilePay til samme nummer – husk at skrive navn i kommentarfeltet.

Vi glæder os voldsomt meget til at se dig!

Mens du venter på, at det skal blive den 19. juni, kan du f.eks. nyde dette klip